Saverna Põhikool

Reedel, 12. mail kell 18.00 kevadkontsert

Kontsert, moedemonstratsioon, avatud kunsti- ja käsitöönäitus.

Esmaspäeval, 24. aprillil  toimub jüripäevajooks

Teatejooks

Reedel, 21. aprillil kell 17.30 toimus kooli võimlas tuluõhtu kiikede ostmiseks

Näidend, loterii, kohvik, annetuskast ja kiigeplatsi kavandikonkurss.

Loodusainete nädal

05.-13. aprillil toimus loodusainete nädal. Nädala raames käidi loodust vaatlemas, mängiti maastikumängu ja loodusbingot, tehti looduslikest materjalidest pilte.

Koomiksite konkurss

III veerandi viimasel päeval kuulutasime välja koomiksite konkursi. Koomikseid ootasime 31. märtsini. Kuigi parimatele  oli lubatud anda auhinnad, selgus, et tähtajaks oli esitatud vaid üks töö. Esitatud töö oli naljakas ja selle autor saab tunnuskirja ning auhinna 11. aprillil.

Lõppes emakeelenädal

III veerandi viimasel päeval tunnustati emakeelenädala tublimaid õpilasi. I kooliastmes sai keelesõber 2017 tiitli Meribel Pukk, II kooliastme keelesõber 2017 on Neleliis Pukk ja III kooliastme keelesõber 2017 on Artur Varul.

Auhindu jagus igale keelenädalast osa võtnud õpilasele.

Isamaalise Omaloomingu konkurss

Kaitseliidu Põlva Maleva ja Põlva Maavalitsuse poolt korraldatud isamaalise omaloomingu konkurssil tunnustati  meie koolist õpilaste  Ruudi Utšenikovi (I koht) ja Anabel Meitsari (III koht) joonistusi.
Tunnustusüritus toimus emakeelepäeval, 14. märtsil  Värska Gümnaasiumis.

Fotod leiad galeriist: http://saverna.edu.ee/et/koolist/galerii.html

06.-15. märts eesti keele nädal

Eesti keele nädalasse mahub nii nuputmine, mõistatuste lahendamine, õigekirja tundmine, jutu ja luuletuse kirjutamine kui ka etteütluse kirjutamine.

27. veebruar - 03. märts kunstinädal

Kunstinädalasse mahub ilukirja võistlus, õues maalimine ja pakenditest figuuride meisterdamine. Veerandi viimasel päeval tunnustati kõige ilusamini kirjutanud õpilasi: ilusa kirja võistluse I kooliastmes võitisid Laur Kure, Anabel Meitsar, II kooliastmes Renar Kalpus ja Gerly Piho  ja III kooliastmes Kerttu Haljaspärg ja Artur Varul.

28. veebruaril toimus vastlatrall

Kuigi Ilmataat on meie maja ümbruse üsna vesiseks muutnud, toimusid staadionil lõbusad võistlused nii kelgutamises kui ka suusatamises.

Fotod galeriis: http://saverna.edu.ee/et/koolist/galerii.html

23. veebruaril toimus Vabariigi aastapäeva aktus

Aktusel olid põimitud 9. klassi õpilaste esitlused Eestimaast laulude, tantsu ja näiteringi esitatud pildikestega O.Lutsu Suve ainetel.

Tunnustasime ka tublisid õppureid ja loodusfoto konkursi parimate tööde autoreid.

Fotod galeriis: http://saverna.edu.ee/et/koolist/galerii.html

Sõbranädalat alustasime Liina Tsimmeri esinemisega, ta rääkis, et laulmine on tema töö ja ühtlasi ka hobi. Laulud olid väga ilusad ja meeldisid meile väga.

Esmaspäeva lõunani oli avatud sõbra postkast.

Hobinädala raames tutvustasid Eleri ja Gerly oma hobi - ratsutamist. Tüdrukud rääkisid hobustest, treemimisest ja ratsutamisest ja demonstreerisid ratsaniku varustust.

Marta isa Raido Kont rääkis õpilastele looduse jälgimisest, kuidas leida loomade jälgi ja jälgida loomi. Esineja näitas võimalust vaadelda loomi looduskaamerate vahendusel ja rääkis meile põhjalikumalt ilveste elust ja liikumisest vabas looduses.

Reedel, 03. veebruaril toimunud võrkpalli maakondlikul võistlusel saavutas meie meeskond koosseisus:

Nele-Liis Väise, Silver Haar, Taavi Hausenberg,  Kristjan Juronen, Erik-Villem Lehtmäe ja Artur Varul II koha.

Fotosid võidukast võistkonnast näeb galeriis: http://saverna.edu.ee/et/koolist/galerii.html

Saverna Põhikool sai 11. jaanuaril 61. aastaseks.

09.05 - 09.35  Aktus

11.30 - 12.15  Kuldvillak II korruse saalis

Sünnipäevanädal jätkub:

13. jaanuaril 9.15 - 09.30 Kooliteemalised etüüdid II korruse saalis

Loodusfotokonkurss toimus 09.01.-31.01.2017.

2016/2017. õppeaastat alustas Saverna Põhikoolis 59 õpilast,

kellest 3 tüdrukut ja 6 poissi alustasid õppimist esimeses klassis.

1. klassis 9 õpilast, 2. klassis 5 õpilast, 3. klassis 5. õpilast,

4. klassis 8 õpilast, 5. klassis 5 õpilast, 6. klassis 12 õpilast,

7. klassis 3 õpilast, 8. klassis 5 õpilast, 9. klassis 7 õpilast.

↑ Tagasi üles